Sveiciens!

Es esmu Zane. Esmu  "apsēsta" ir garšu un iemīlējusies šokolādē. Man patīk meklēt arvien jaunas garšas un izaicināt sevi. Tā radās ideja- konfekšu abonements.

Kas ir konfekšu abonements? Tā ir Tava iespēja katru mēnesi saņemt īpašu kasti ar garšas pārsteigumiem tajā - manis radītajām konfektēm.  Tartes "bestselleri" un garšas klasika, un mani radošie jaunas garšas meklējumi pieskaņojoties sezonālitātei, izceļot vietējos produktus un  meklējot arvien jaunas kombinācijas.
Kā Tev tas izklausās?

Tā ir Tava iespēja pašam pirmajam nogaršot un izbaudīt šos kārumus vai pacienāt īpašu draugu!

Kā darbojas konfekšu abonoments?

Reizi mēnesī no tava konta tiek veikts automātiskais maksājums un mēneša beigās  pakomātā saņemsi konfekšu kasti ar 16 konfektēm.  

Konfekšu veidi visdažādākie - bonbons, praline, trifeles un citas. Saņemsi arī sveicienu un  stāstu no manis par to, kādas garšas izbaudīsi šajā mēnesī un ar ko tās ir tik īpašas.

No abonementa ir iespējams atteikties tik pat vienkārši. Ja kaut kas nesanāk, raksti man uz [email protected]

Ja Tu uzticies manam garšu ceļojumam, šis abonements ir kā radīts Tev! Es no savas puses apsolu, ka darīšu visu, lai man un tev tas būtu kopīgs piedzīvojums.

Kā Tev tas izklausās?

Noformēt abonementu

Svarīgi:  Līdz 23.datumam iegādātie abonementi saņem "tekošā mēneša" konfektes, jo izsūtīšana notiek 25.datumā. Tie abonementi, kas iegādāti pēc 23.datuma saņem nākamā mēneša konfekšu kasti. 

Šī kaste katru reizi būs savādāk piepildīta ar dažādu garšu konfektēm.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.