Lietošanas noteikumi

1.Vispārīga informācija un noteikumi

Šie noteikumi tiek piemēroti pirkumiem, kas veikti interneta veikalā www.tarte.lv (turpmāk e-veikals).

Iegādājoties preces e-veikalā starp Jums (turpmāk pircējs) un SIA Tarte, Reģistrācijas Nr: 43603073232, PVN Reģistrācijas Nr. LV43603073232, Juridiskā adrese: Mātera iela 19-3, Jelgava, LV-3001 (turpmāk pārdevējs), tiek noslēgts distances līgums (turpmāk Distances līgums). Distances līguma noteikumi ir izklāstīti zemāk.

Iegādājoties preces e-veikalā, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat Distances līguma noteikumiem. Ja Pircējam radušies jebkādi jautājumi saistība ar lietošanas noteikumiem un/vai Distances līgumu, jāsazinās ar pārdevēju, sūtot e-pastu uz [email protected]. Ja vien nav norādīts citādi, viss saturs, kas publicēts e-veikalā ir SIA Tarte privātīpašums.

Distances līgums tiek noslēgts (stājas spēkā) brīdī, kad Pircējs ir noformējis pasūtījumu e-veikalā un Pārdevējs ir nosūtījis apstiprinājumu un/vai avansa rēķinu uz Pircēja norādīto e-pastu.

2. Preču pasūtīšana un cenu politika

Pircējs veic preču pasūtīšanu e-veikalā, norādot preces un to daudzumu. Pārdevējs, saņemot šo informāciju, sazinās ar Pircēju nosūtot apstiprinājumu uz Pircēja norādīto e-pastu. Ja kāds no Pircēja izvēlētajiem produktiem nav pieejams, Pārdevējs par to paziņo Pircējam pirms rēķina izrakstīšanas. 

Visu preču cena ir norādīta ar PVN. Darījumu valūta ir eiro (EUR).

3. Apmaksas kārtība

Apmaksa tiek veikta pasūtījuma apstiprinājuma posmā ar interneta bankas starpniecību. 

 Ja klients izvēlas saņemt pasūtīto preci uz vietas Tartē, iespējams norēķināties ar internetbankas starpniecību vai arī uz vietas, saņemot preci (gan maksājot ar karti, gan skaidrā naudā). 

Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Ja Pircējs vēlas veikt kādas izmaiņas pasūtījumā, jāsazinās ar pārdevēju, sūtot e-pastu uz [email protected].

4. Piegāde 

Nopirkto preci bez maksas var saņemt SIA Tarte veikalā, Mātera ielā 26, Jelgavā, Latvijā, vai ar piegādi uz jebkuru pakomātu Latvijā, ko nodrošina SIA OMNIVA, SIA DPD Latvija vai VAS Latvijas Pasts. Pārdevējs apņemas pasūtījumu izsūtīt 2-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas (ņemot vērā, ka sestdienās, svētdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek izsūtīti un piegādāti), ja vien iepriekš Pārdevējs nav informējis Pircēju par citu, no Pārdevēja atkarīga, pasūtījuma izsūtīšanas kavēšanās iemeslu.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no katra konkrētā piegādes veida, piegādes izmaksas tiek uzrādītas brīdi, kad Pircējs izvēlas piegādes veidu.


5. Atteikuma tiesības un atgriešanas noteikumi

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža, ziņojot par to Pārdevējam uz e-pastu [email protected]

Lai pieteiktos preces apmaiņai vai naudas atgriešanai Pircējam uzreiz pēc preces saņemšanas jāfiksē produkta defekti fotoattēlos un jāinformē par tiem Pārdevējs 24h laikā pēc preces saņemšanas, rakstot uz e-pastu [email protected]

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, atvērta, tai beidzies derīguma termiņš, ja prece nav oriģinālajā iepakojumā vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Ja Pircējs izvēlas saņemt atpakaļ naudu par pirkumu - pārskaitījums tiks veikts uz kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laika no preču saņemšanas dienas.

6.Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pircēja personīgā informācija tiks saglabāta tik ilgi, cik tas nepieciešams iemeslam, kādēļ šī informācija iegūta, vai saskaņā ar likumu. Pārdevējs uzņemas atbildību par visu personīgo informāciju, kā piemēram, Pircēja vārds, adrese u.c., kura tiek atklāta un tā netiks nodota trešajām personām.

7.Noteikumu izmaiņas

Pārdevējs periodiski var izmainīt augstāk minētos noteikumus, iekļaujot jaunus, iepriekš neparedzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Lietošanas un datu drošības noteikumi pēdējo reizi tika atjaunoti 2020. gada 1. novembrī.